Zvýšte opatrnosť a udržte svoje dáta v bezpečí 🔐

Vyriešené
Vyriešené

Kartový systém bol aktualizovaný, aktuálne je možné využívať aj uložené karty so zvýšeným zabezpečením 🔐.

Aktualizované

👷🏻✨ Zvyšujeme bezpečnosť vášho konta na všetkých frontoch

Z dôvodu údržby kartového systému aktuálne uložené karty je možné použiť len na automatickú úhradu služby. Predfaktúry je naďalej možné uhrádzať novou platobnou kartou, stačí kliknúť na “Platba novou kartou” a vypnúť možnosť “Povoliť automatické platby a získať bonus 5%“. Týmto spôsobom sa karta použije len na jednu úhradu. Použiť na túto jednorazovú platbu môžete v platobnej bráne aj tú istú kartu, ktorá už je pod kontom uložená.

Automatické úhrady predlžovaných služieb prebiehajú štandardne bez obmedzenia.

Identifikované

Zaznamenali sme pokusy o neoprávnený prístup k niektorým účtom a podvodné e-maily v našom mene. Vaša bezpečnosť je pre nás kľúčová, a preto by sme vám radi poskytli niekoľko dôležitých rád, ako sa chrániť online:

  • Silné heslo: použite kombináciu číslic, písmen a špeciálnych znakov. Nepoužívajte rovnaké heslo vo viacerých účtoch. Dĺžka hesla sa odporúča na 16 a viac znakov.
  • ✅ Aktivujte si dvojfaktorovú autentifikáciu podľa návodu tu.
  • Obozretnosť pri e-mailoch: Buďte opatrní pri otváraní e-mailov a klikaní na odkazy. Neotvárajte odkazy ani neposielajte platby na základe e-mailov, ktoré vás vyzývajú k tomu, ak nie ste si istí ich pôvodom. V prípade otvorenia daného odkazu a zadania vašich prihlasovacích údajov odporúčame okamžite zmeniť heslo a aktivovať 2-faktorovú autentifikáciu.
Začiatok: